Wpis wielotematyczny :)

Witajcie!

Dużo się ostatnio dzieje, pracy sporo, do tego przeżywam remont, co powoduje, że ostatnio muszę w domu wszystko przenosić z miejsca na miejsce i bałagan jest dużo większy niż zazwyczaj. W tym wszystkim najszczęśliwsza jest Muffinka, bo przecież wspaniale jest włazić do kolejnych pudeł kartonowych, bawić się zerwaną tapetą albo kraść śrubokręty. :)

Ostatnio wpadłam (niestety) w nowy zapachowy nałóg - woski i świece zapachowe Yankee Candle - obawiam się, że w niedługim czasie nie wytrzymam i popełnię blogową notkę na ten temat - kwiatowo może nie będzie ale na pewno pachnąco, więc może jakoś się uda wcisnąć ten temat w Kwiatostan Umysłu. ;)

Rozejrzałam się po swoich katalogach ze zdjęciami i mam dziś dla Was kilka prac, które jeszcze nie zostały opublikowane na blogu - mam nadzieję, że jednak warto je zobaczyć.

Już w niedzielę odbiór bukietu broszkowego, który dziś wieczorem przejdzie ostatnie poprawki - później tylko sesja zdjęciowa i trafi prosto w ręce Ani. Nie będę udawać - stresuję się okropnie, ale miejmy nadzieję, że Panna Młoda będzie zadowolona. :)

Na początek komplet ślubnej biżuterii floralnej - grzebień do włosów oraz naszyjnik, przygotowany na bazie z drutu aluminiowego, który kocham miłością absolutną - jest tak plastyczny, że można z niego zrobić wszystko i idealnie dopasowuje się do sylwetki! Całość elegancka i słodka - w roli głównej cudnie pachnące białe frezje, w towarzystwie różowej tasiemki satynowej:A tutaj coś z serii wakacyjnych darów ogródka. Bukiecik pełen kontrastów, jak widać spodobał się Muffince - mam nadzieję, że Wam również:
2 komentarze:

  1. Jeszcze nie spotkałam się z taką biżuterią. Wygląda bardzo ładnie :) Również uwielbiam świeczki zapachowe (kominki ceramiczne również skradły moje serce).

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam małe, kolorowe bukieciki. Są piękne, delikatne i takie mega dziewczęce. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...