Ślub Mai i Czarka

Witajcie!

Niedawno wróciłam z poprawin po weselu, więc to chyba dobry moment na ten wpis. :)

Czy wspominałam już, że uwielbiam florystykę ślubną? A o tym, że najbardziej lubię kiedy temat tej ślubnej florystyki dotyczy moich znajomych? Na pewno wspominałam. Długi weekend sierpniowy upływa mi właśnie pod znakiem florystycznych tematów ślubno-weselnych przygotowywanych dla mojej koleżanki Mai oraz jej (już) męża Czarka - co tu dużo mówić - to zaszczytne zadanie zostało mi przydzielone już kilka dni po zaręczynach - na początku sierpnia zeszłego roku, z czego bardzo się ucieszyłam, z powodów opisanych wcześniej. :) Bukiet Panny Młodej, bransoletka dla pani Świadkowej, butonierki, dekoracja samochodu oraz na stół Młodej Pary. Wszystko eleganckie, utrzymane w odcieniach bieli, kremu oraz świeżej zieleni, z małą domieszką koloru granatowego w dodatkach, a to z tej przyczyny, że Państwo Młodzi bardzo mocno związani są z tematyką morsko-żeglarską, co z resztą zostało podkreślone wielokrotnie nawet w drobniutkich szczegółach - super!

To był przepiękny ślub i najlepsze wesele na jakim byłam (tym bardziej, że przypomniałam sobie swoje własne za sprawą udziału "naszego" ślubnego fotografa i dj'a weselnego - pozdrowienia dla Mariusza i Pawła! :) ) - i cieszę się, że posiadam jakiś wkład w wyjątkowość tego dnia. Najmilsze momenty w mojej pracy to właśnie takie jak te związane z wydarzeniami przedwczorajszymi, wczorajszymi i dzisiejszymi - Panna Młoda witająca swój bukiet ślubny ze łzami wzruszenia, przemiłe podziękowania i widok Młodej Pary tuż przed godziną zero, kiedy ma się świadomość, że niosą idąc do ołtarza te kwiaty - coś w co włożyło się z myślą o nich kawałek serca. Nic dziwnego, że się człowiek wzrusza. :)

Zdjęcia całości będą za jakiś czas. Dzisiaj jedynie mały "sneak peek", a jest nim bukiet ślubny Mai - białe eustomy, frezje, goździki i róża gałązkowa 'Snowflake', w towarzystwie odrobiny gipsówki, salalu i trawy niedźwiedziej. Szkoda, że nie mogę zaprezentować zapachu... cudny!

Mai i Czarkowi składam jeszcze raz najlepsze życzenia i dziękuję że mogłam uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu - jako florystka i jako gość! :)


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...