Czerwony listopad - czyli prawie jak październik ;)

Witajcie! Zgodnie z wczorajszą obietnicą, złożoną na fan page Pracowni dzisiaj mam dla Was najnowszy bukiet ślubny z muślinowych kwiatów, nawet z pewnym gratisem. Tym razem do pracy wybrałam muślin w pięknym, czerwonym odcieniu oraz pasujące dodatki - satynową wstążkę, tiul i trochę błyskotek - dwa piękne broszkowe kwiaty, koraliki i kryształki. Bukiecik na żywo cudnie mieni się w słońcu. Całość prezentuje się następująco:Z kilku kwiatów, które zostały postanowiłam wykonać pasujący do kompletu stroik na głowę dla Panny Młodej - opaskę na srebrnej bazie metalowej, zaopatrzoną dodatkowo w ozdobę z koralików i kryształków, którymi wykończyłam bukiet.
Na zamówienie mogę wykonać podobny zestaw w wybranych kolorach i z wybranymi dodatkami - nic nie stoi również na przeszkodzie jeśli chodzi o rozszerzenie go o dodatkowe elementy, jak chociażby podwiązka, poduszeczka na obrączki czy bransoletka dla Pani Świadek. :)

Kolejny semestr w Szczecińskiej Szkole Florystycznej dobiega końca, nasze Słuchaczki przygotowują się już do najważniejszego egzaminu, który potwierdzi zdobyte przez nie umiejętności i trwa już nabór dla kolejnych chętnych do nauki zawodu florysty. Serdecznie zapraszamy - wykwalifikowana kadra, dużo zajęć praktycznych, zapewnione praktyki zawodowe oraz niepowtarzalna atmosfera w zestawie. :) Po wszystkie informacje zapraszam na stronę internetową szkoły


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...