Rękodzielnicze nowości

Witajcie!
W pracowni produkcja na całego  - dzisiaj kilka nowości ze sklepu internetowego, które jeszcze dziś będą dostępne w sprzedaży. Chciałam również Was zaprosić do odwiedzenia I Szczecińskich Targów Rękodzieła, które odbędą się w niedzielę 10 sierpnia w Galerii Nowy Turzyn - również tam będę z moim małym kramikiem. :)

Na początek bukiecik tkaninowy na specjalną okazję - przyjścia na świat dziecka. Bukiecik został stworzony z trzech odcieni muślinowych kwiatków, wykończonych koralikami TOHO, raczej dla chłopca, chociaż w świetle ostatnich "genderowych przewrotów" nie jest to już takie pewne. ;) W każdym razie kolejne bukieciki będą wykonywane w najróżniejszej kolorystyce. Taki bukiecik może być świetną pamiątką oraz ozdobą dziecięcego pokoju. To zapewne oczywiste, ale na wszelki wypadek wspomnę tylko, że nie nadaje się on do zabawy ze względu na sporą ilość niewielkich elementów. ;)


Ozdoby inspirowane japońską sztuką kanzashi to ostatnio mój ulubiony temat. Tutaj duży, okazały kwiatek, ozdabiający czerwoną, bawełnianą opaskę - piękna ozdoba dla każdej dziewczynki.Nie mogło zabraknąć spinki do włosów na metalowej bazie - również z satynowej wstążki w trzech kolorach, wykończonej drobnymi dżetami.Tutaj coś dla dorosłych - muślinowe kwiaty do włosów na plastikowych, wygodnych grzebieniach. 

1 komentarz:

  1. Bukiecik przeuroczy, dziecko będzie miało pamiątkę z "młodych lat"
    :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...