Trochę reklamy :)

Witajcie!

Pochłonęła mnie biurokracja związana z dotacją UE dla mojej pracowni i muszę przyznać, że trochę zaniedbałam bloga, ale już wkrótce rozliczę się ze wszystkiego i zacznę działać na dobre, a razem ze mną mój sklepik internetowy, więc na pewno zaowocuje to paroma ciekawymi pomysłami tutaj.  :) 

Tymczasem odrobina reklamy - mam przyjemność zaprosić wszystkich (głównie ze Szczecina i okolic, ale niekoniecznie ;) ), którzy chcą spróbować swoich sił w pracy florysty do Szczecińskiej Szkoły Florystycznej, gdzie już wkrótce, bo 15 marca startuje nowy semestr. Jest to policealna szkoła dla dorosłych, posiadająca uprawnienia szkoły publicznej - po ukończeniu nauki słuchacze mają możliwość przystąpienia do egzaminu OKE i zdobycia tytułu florysty, lub do egzaminu przed Izbą Rzemieślniczą, który uprawnia do otrzymania tytułu czeladnika w zawodzie florysta. Wszyscy, którzy ukończą naukę otrzymają świadectwo ukończenia Szczecińskiej Szkoły Florystycznej.

Więcej informacji na stronie szkoły.

...zapraszam podwójnie, ponieważ tak się składa, że będę miała przyjemność zasiąść tam po tej drugiej, mniej zatłoczonej stronie biurka, przy okazji przedmiotów materiałoznawstwo roślinne i kompozycje florystyczne. :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...