VI Plenerowa Wystawa Florystyczna

Witajcie!

Ten dzień nadchodził już od jakiegoś czasu bardzo wielkimi krokami, ale teraz jest już niebezpiecznie blisko, dlatego przyszła pora, żeby jeszcze raz serdecznie Was zaprosić do odwiedzenia w ten weekend Placu Adama Mickiewicza w Szczecinie, który na trzy dni stanie się centrum dowodzenia Wszechświatem florystycznej części miasta. :)

W sobotę i niedzielę będziecie mieli okazje podziwiać wiele pięknych i interesujących prac (mam nadzieję, że i moja taka będzie :D ) a przy okazji wpaść na kiermasz ogrodniczy, odbywający się na Wałach Chrobrego. Zapraszam także w piątek - będzie wtedy świetna okazja do zapoznania się z pracą florysty i odpowiadania na pytanie "jak to jest zrobione". Prace będą instalowane przez cały dzień, już od godziny 10.

Z swojej strony szczególnie zapraszam w sobotę w południe. Przygotowuję trzy prace - pracę główną, bukiet ślubny oraz tajemnicze "coś", co właśnie tego dnia i o tej godzinie zostanie zaprezentowane w pełnej krasie. :)

Dla tych, którzy na wystawie nie będą mogli się pojawić oczywiście będzie obszerna relacja zdjęciowa z tych dni. Z resztą nie tylko zdjęciowa, ale o tym w swoim czasie. :)

Trzymajcie kciuki (zwłaszcza za pogodę i brak niespodziewanych zdarzeń losowych)!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...